موضوعات داغ

پکیج آموزش ۰ تا ۱۰۰ مهاجرت به ترکیه آپدیت سال ۱۴۰۰ (۲۰۲۱ میلادی)

یاد بگیرید که با دانش خودتان از پرداخت مبالغ اضافی به واسطه ها خودداری کنید
به جرات می توان گفت بسته آموزشی ۰ تا ۱۰۰ مهاجرت به ترکیه ، جامع ترین مجموعه آموزشی در زمینه مهاجرت به ترکیه می باشد ، که به شکلی  ساده و روان، تمامی مفاهیم را برای شما تشریح کرده و به شما کمک می کند مهاجرتی موفق ، آسان و ارزان داشته باشید. در این بسته آموزشی از فایلهای PDF جهت ارائه بروزترین اطلاعات و فیلم های آموزشی جهت راهنمائی هرچه بهتر استفاده شده است.
این بسته مناسب افراد زیر می باشد:
√ افرادی که تمایل دارند در ترکیه به دلار و یا لیر درآمد داشته باشند.
√ افرادیکه که با ترکیه و مهاجرت آشنایی داشته اما با اصول قانونی آن آشنایی ندارند.
√ سرمایه گذارانی که از طریق خرید ملک و یا ثبت شرکت قصد مهاجرت موفق و اصولی را دارند.
√ افرادی که قصد دارند با یک برنامه ریزی اصولی جهت مهاجرت، آینده خود و فرزندانشان را بهبود بخشند.
√ افرادیکه که مطالعاتی پراکنده در این زمینه‌ها در اینترنت داشته‌اند، اما نیاز به یک آموزش کامل و حرفه ای دارند.
√ جهت افرادیکه در ترکیه ساکن می باشند و از امور درمانی، بیمه و قوانین تولد کودک در ترکیه اطلاع کافی ندارند
√ اشخاصی که می‌خواهند تمام مسائل مهاجرت را به طور کامل یاد بگیرند و مبالغ بی دلیلی جهت واسطه ها هزینه نکنند.
√ افرادی که هیچ شناخت و پیش‌زمینه‌ای از کشور ترکیه ندارند، اما انگیزه و پشتکار لازم یک مهاجرت موفق و با برنامه را دارند.
√ جوانانی که قصد اقامت تحصیلی در ترکیه را داشته و می خواهند از طریق ویزای تحصیلی و دریافت بورسیه دانشگاههای ترکیه اقدام به مهاجرت کنند.
این بسته مناسب افراد زیر نمی باشد:
⊗ برای افرادیکه هیچ علاقه ای به یادگیری ندارند.
⊗ کسانی که علاقه دارند تا با اتکا به شانس و اقبال خود به ترکیه مهاجرت نمایند.
⊗ افرادیکه تمایل دارند کارهایشان را دیگران با پرداخت مبالغ بی دلیل انجام دهند.
⊗ کسانی که از درآمد کنونی خود رضایت کامل دارند و نیازی به ایجاد شرایطی برای بهبود آینده خود و فرزندانشان ندارند.
⊗ افرادیکه هیچ ترسی جهت از دست دادن پاسپورت و یا سرمایه خود ندارند و قوانین کشور ترکیه را به شوخی می گیرند!
جهت خرید بسته از لینک زیر اقدام کنید:
بسته آموزشی ۰ تا ۱۰۰ مهاجرت
خرید بسته مهاجرت به ترکیه

چه چیزی فرا خواهید گرفت:

⇐ از نحوه پیداکردن کار در ترکیه و دریافت اقامت کاری ترکیه بواسطه آن آگاه شده و بهترین روش کاریابی در ترکیه را آموزش خواهید دید
⇐ مراحل دریافت اقامت تحصیلی و اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاههای معتبر ترکیه و همچنین شرایط کار ضمن تحصیل را بطور کامل فرا خواهید گرفت
⇐ از قوانین ازدواج در ترکیه ، رسم و رسوم و هزینه های آن و شیوه دریافت اقامت ترکیه از طریق ازدواج بطور کامل و جامع مطلع خواهید شد
⇐ یاد میگیرد که چگونه ماشین شخصی خودتان را به ترکیه وارد کرده و یا در ترکیه ماشین با نرخ مناسب کرایه و یا خریداری کنید
⇐ نحوه ثبت نام اینترنتی بصورت فیلم و عکس جهت دریافت زمان راندوو (مصاحبه) برای اقامت توریستی ترکیه بعلاوه تمام هزینه های دولتی آن را آموزش خواهید دید
⇐ با هزینه های زندگی و قیمت مبالغ ضروری زندگی در ترکیه بصورت کامل آشنا خواهید شد و از بهترین روش ها جهت صرفه جویی در هزینه ها مطلع خواهید شد
⇐ آموزش افتتاح حساب بانکی، کار با عابر بانک و اپلیکیشن بانک را بصورت کامل فرا گرفته و می توانید از طریق برنامه بانک نسبت به دریافت سود بانکی اقدام کنید
⇐ بررسی انواع روش های اقامت در ترکیه، شناخت شهرهای مختلف ترکیه ، روشهای پناهندگی در ترکیه و مخاطرات آن، دریافت بیمه درمانی و ده ها موضوع دیگر
 

معرفی کوتاه

رواج دلالی و واسطه گری در ترکیه

در کشور ترکیه بدلیل وجود پناهنده های فراوان ایرانی ، واسطه گری بسیار رواج دارد. اغلب این واسطه ها نیز دانش و تسلط کافی از موضوع کاری خود ندارند و فقط جهت دریافت پورسانت آن کار اقدام می کنند و هیچ گونه پشتیبانی بعدی برای شما وجود ندارد. بدین دلیل ارقام اعلامی از سوی واسطه ها هیچ متر و معیار مشخصی نیز ندارد و هرکدام مبلغ سلیقه ای خود را بیان می کنند.

بگذارید بعضی از این رقم های دریافتی توسط واسطه ها را با هم محاسبه کنیم:

+دریافتی واسطه ها جهت دریافت کد مالیاتی… از نفری ۱۵۰ تا ۳۰۰ لیر
+دریافتی واسطه ها جهت افتتاح حساب بانکی… از نفری ۳۰۰ تا ۷۰۰ لیر
+دریافتی واسطه ها جهت وقت راندوو و کیملیک… از نفری ۱۲۰۰ تا ۳۰۰۰ لیر
+دریافتی واسطه ها جهت دریافت سیم کارت ترکیه… از ۱۰۰ تا ۲۵۰ لیر
+دریافتی واسطه ها جهت کاریابی… از ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ لیر
+دریافتی واسطه ها جهت ویزای تحصیلی… از ۱۰۰۰ تا ۳۰۰۰ لیر
(دریافتی واسطه ها جهت مراجعه به دکتر و داروخانه ، رجیستر گوشی ، همراهی جهت امور اداری ، اجاره و خرید خانه و سایر امور واسطه گری)

مهاجرت با کمترین هزینه به ترکیه

مهاجرت به ترکیه بدون در نظر گرفتن شرایط و نکات آن ، سخت و پر هزینه است. پس قبل از مهاجرت، با اطلاعات کافی ، بدانید و بیائید.

بدین گونه با جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی و بی دلیل به واسطه ها ، مهاجرتی برنامه ریزی شده ، با صرفه و هدفمند داشته باشید. هر شخصی برای مهاجرت دلایل خاص خودش را دارد. اما می توان احساس کرد که در بسیاری از موارد به دلیل عدم وجود شرایط مناسب زندگی در وطن، تصمیم به مهاجرت گرفته می شود. اگر تصمیم به مهاجرت دارید، قبل از شروع مهاجرت به این نکات توجه کنید.

مثال: در بحث کرایه منزل مبلغی بین یک سوم کرایه تا یک کرایه کامل را جهت واسطه گری این کار از شما طلب می کنند و پس از پایان کار در صورت وجود مشکل در خانه کرایه کرده، هیچ گونه تماس با مالک و یا پشتیبانی بعدی ارائه نخواهند داد.

با یک حساب سرانگشتی جهت یک خانواده ۳ نفر بطور میانگی ۸۰۰۰ لیر در همان ابتدا صرف پرداخت به واسطه ها کرده اید!! معادل ۲۴ میلیون تومان به قیمت لیر امروز!!!

در کنار این هزینه ها بسیاری از ریزه کاری ها که در ادامه به آن اشاره میکنیم دارای هزینه می باشد و در صورتیکه از روش انجام آنها اطلاع نداشته باشید ، به سادگی هرچه تمام تر در ۲ ماه ابتدای مهاجرت به ترکیه رقمی نزدیک به ۱۰ هزار لیر معادل ۳۰ میلیون تومان هزینه کرده اید!

بله درست خواندید: ۳۰ میلیون تومااان !!! حال میدانید در صورتیکه تمامی این امور را خودتان تا حدودی بدانید ، به جز هزینه های قانونی ادارات ترکیه چقدر باید بپردازید؟؟

صفر لیر معادل صفر تومان !! این را هم درست شنیدید، ۰ تومان!!! پس در ادامه با ما همراه باشید تا از ۰ تا ۱۰۰ مهاجرت به ترکیه که حاصل تجربه و هزینه ۱۰ ساله ما می باشد را با زبان ساده آموزش دیده و هیچ هزینه ای به واسطه ها پرداخت نکنید

جهت خرید بسته از لینک زیر اقدام کنید:
بسته آموزشی ۰ تا ۱۰۰ مهاجرت
خرید بسته مهاجرت به ترکیه

باید تا جای ممکن قبل از مهاجرت دانش و اطلاعات خود را بالا برده و به گونه ای عمل کنید که حتی برای اولین قدم خود در فرودگاه های ترکیه نیز برنامه ریزی داشته باشید. افرادی که اینگونه عمل می کنند ، حتی قبل از پرواز به ترکیه می دانند در فرودگاه های ترکیه ، تاکسی گرفتن به صرفه نیست و روش های ارزان تری نسبت به تاکسی های گران ترکیه موجود است.

مثال : از آن جا که فرودگاه جدید استانبول با مرکز شهر حدود ۴۰ کیلومتر فاصله دارد کرایه تاکسی زیادی را باید پرداخت کنید. در حال حاضر، کرایه تاکسی از فرودگاه جدید استانبول تا میدان تکسیم حداقل ۱۲۵ لیر است. اما شما می توانید با اتوبوس های فرودگاه بنام havaist در مدت زمان ۷۰ دقیقه به میدان تکسیم استانبول برسید. کرایه اتوبوس در حال حاضر ۱۸ لیر به ازای هر فرد بزرگسال است. همچنین این اتوبوس ها مجهز به مانیتور، اینترنت وای فای و یو اس بی برای شارژ کردن موبایل نیز هستند.

دقت کنید اگر نخواهیم هزینه های اینترنت و شارژر اتوبوس را حساب کنیم در همین اولین قدم شما ۱۰۷ لیر صرفه جویی کرده اید که با توجه به قیمت امروز لیر (۳۰۰۰ تومان) حدودا ۳۲۰ هزار تومان برای هر نفر صرفه جویی کرده اید و بجای پرداخت هزینه اضافی ، برای یخچال منزل خود در ترکیه ۱ کیلو گوشت بعلاوه ۵ کیلو مرغ تهیه کرده اید!!!

اتوبوس فرودگاه جدید استانبول

این تنها بخش بسیار بسیار کوچکی از هزینه های اضافی می باشد که در ابتدا به آن اشاره کردیم!

اما نگران نباشید ، ما در اینجا از ۰ تا ۱۰۰ مهاجرت به ترکیه را به شما می گوییم و تمام این نکات را بصورت کامل و ۱۰۰% باز می کنیم.

♦هزینه های زندگی پس از مهاجرت به ترکیه چگونه است؟
♦آیا کشور مقصد از لحاظ آموزشی در سطح بسیار بالاتری قرار دارد؟

این موضوع بسیار مهم است که دانشگاههای مقصد خود را بشناسید ، هزینه های زندگی دانشجویی را بدانید و موفق شوید از دانشگاههای ترکیه بورسیه تحصیلی نیز اخذ کنید. ما تمام جزئیات مهاجرت تحصیلی از ۰ تا ۱۰۰ به شما می گوییم!
کسانی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند و تصمیمشان راسخ است قبل از مهاجرت در ذهنشان با چند سوال بزرگ روبه رو می شوند. سوالات بالا و بسیاری از سوالات دیگر قبل از مهاجرت ذهن را مشغول می کنند. بدانید که برای مهاجرتی موفق لازم است با دیدی باز تر و با اطلاعات بیشتر به فرآیند مهاجرت نگاه کنیم و تا جایی که می توانیم هزینه ها، خطرات و مشکلات پیش رو را به حداقل برسانیم. اینجاست که بررسی نکات مهم و تاثیر گذار قبل از مهاجرت به ترکیه اهمیت خود را نشان می دهد.

بودجه مناسب برای مهاجرت

از گام های نخست مهاجرت به ترکیه این است که چه میزان بوجه ای دارید؟! باید به این سوال کاملا صادقانه پاسخ دهید و عددی که در نظر می گیرید مطابق با واقعیت و حساب بانکی شما باشد.

 • آیا به روش سرمایه گذاری می خواهید اقامت بگیرید؟ آیا بودجه ی شما برای این کار مناسب است؟
 • اگر نتوانید شغل مناسبتان را پیدا کنید، می توانید تا چه مدت با بودجه ی فعلی زندگی کنید؟
 • آیا می توانید از پس هزینه ی حمل و نقل، اجاره خانه ، خوراک و پوشاک تان بر بیایید؟

باید به فکر هزینه هایی که گرفتن ویزای کاری و اقامت برای شما در پی خواهد داشت هم باشید. اینجا نیز ما به کمک شما می آییم. شما می توانید تمام امور را خودتان و بدون پرداخت هیچگونه هزینه دلالی و با اتکا به دانش خود انجام دهید.

مثال دیگری میزنیم: جهت دریافت اقامت ترکیه شما باید طبق قوانین ترکیه پیش از روز مصاحبه در سایت رسمی کشور ترکیه ثبت نام کنید. فارغ از چالشهایی که در این مرحله دارید، شما قبل از ثبت نام باید حتما نسبت به دریافت کد مالیاتی و بیمه و همچنین افتتاح حساب بانکی در ترکیه اقدام کنید.

اگر دانش این کار را ندارید هزینه ای که توسط واسطه ها از شما طلب خواهد شد عددی مابین ۱۲۰۰ تا ۳۰۰۰ لیر ترکیه برای هر نفر است!! دقت کنید برای هر نفر! حال می دانید با تکیه بر راهنمایی های ما هزینه شما در این مرحله که اصطلاحا به آن راندوو می گویند چقدر می شود؟ صفر! صفر برای هر نفر!

شما تنها هزینه های قانونی در اداره مهاجرت ترکیه را پرداخت می کنید و هیچ هزینه اضافی دیگری پرداخت نخواهید کرد. با یک حساب سرانگشتی ساده دیگر ، مجموع این مبلغ صرفه جویی شده برای یک خانواده ۴ نفره در کمترین حالت ۸ هزار لیر است (۲۴ میلیون تومان به نرخ امروز!) ۸ هزار لیر برابر با اجاره ۸ الی ۱۰ ماه منزل شما در ترکیه است!!

خبر خوب! افتتاح حساب بانکی ، دریافت کد مالیاتی و دریافت بیمه بعلاوه راندوو را نیز  از ۰ تا ۱۰۰ به شما آموزش می دهیم!

مهاجرت به ترکیه

این آموزش به چه کسانی توصیه می شود؟

برای افرادی که تمایل دارند در ترکیه به دلار و یا لیر درآمد داشته باشند.
برای افرادی که هیچ شناخت و پیش‌زمینه‌ای از کشور ترکیه ندارند، اما انگیزه و پشتکار لازم یک مهاجرت موفق و با برنامه را دارند.
برای افرادی که قصد دارند با یک برنامه ریزی اصولی جهت مهاجرت، آینده خود و فرزندانشان را بهبود بخشند.
برای اشخاصی که می‌خواهند تمام مسائل مهاجرت را به طور کامل یاد بگیرند و مبالغ بی دلیلی جهت واسطه ها هزینه نکنند.
برای افرادیکه که مطالعاتی پراکنده در این زمینه‌ها در اینترنت داشته‌اند، اما نیاز به یک آموزش کامل و حرفه ای دارند.
برای افرادیکه که با ترکیه و مهاجرت آشنایی داشته اما با اصول قانونی آن آشنایی ندارند.
برای سرمایه گذارانی که از طریق خرید ملک و یا ثبت شرکت قصد مهاجرت موفق و اصولی را دارند.
برای جوانانی که قصد اقامت تحصیلی در ترکیه را داشته و می خواهند از طریق ویزای تحصیلی و دریافت بورسیه دانشگاههای ترکیه اقدام به مهاجرت کنند..
جهت افرادیکه در ترکیه ساکن می باشند و از امور درمانی، بیمه و قوانین تولد کودک در ترکیه اطلاع کافی ندارند

این آموزش به چه کسانی توصیه نمی شود؟

⊗ برای افرادیکه هیچ علاقه ای به یادگیری ندارند.
⊗ کسانی که از درآمد کنونی خود رضایت کامل دارند و نیازی به ایجاد شرایطی برای بهبود آینده خود و فرزندانشان ندارند.
⊗ کسانی که علاقه دارند تا با اتکا به شانس و اقبال خود به ترکیه مهاجرت نمایند.
⊗ افرادیکه تمایل دارند کارهایشان را دیگران با پرداخت مبالغ بی دلیل انجام دهند.
⊗ افرادیکه هیچ ترسی جهت از دست دادن پاسپورت و یا سرمایه خود ندارند و قوانین کشور ترکیه را به شوخی می گیرند!

جهت خرید بسته از لینک زیر اقدام کنید:
بسته آموزشی ۰ تا ۱۰۰ مهاجرت
خرید بسته مهاجرت به ترکیه

در این آموزش به چه سوالاتی پاسخ داده می‌شود؟

» اگر در ترکیه فرزندی به دنیا بیاورم تکلیف اقامتش چگونه است؟

» آیا راهکار‌هایی برای دور زدن قانون و ساده‌تر کردن پروسه اقامت وجود دارد؟

» من اجازه اقامت دارم،‌ تا چه مدتی می‌توانم خارج از ترکیه بمانم؟

» من دانشجو هستم برای اجازه اقامت دانشجویی چکار کنم؟

» هزینه‌های اجازه اقامت را چگونه باید بپردازم؟

» اگر برای اجازه اقامت اقدام کرده‌ام و هنوز زمان مصاحبه من نرسیده است اما ۹۰ روز ویزای توریستی من به اتمام رسیده است،‌ آیا می‌توانم در ترکیه بمانم؟

» اگر اجازه اقامتم را گم کرده باشم باید چکار کنم؟

» از کجا مطمئن شوم که دوره اقامت توریستی من به پایان نرسیده است؟

» تا چه زمانی پس از انقضای اجازه اقامتم می توانم بدون پرداخت جریمه از ترکیه خارج شوم؟

» من اجازه اقامت دارم و پاسپورت جدید گرفته‌ام باید چکار کنم؟

» آیا قبل از مصاحبه می‌توانم ترکیه را ترک کنم؟

» مالیات خرید خانه در ترکیه چقدر‌ه؟

» اقامت ترکیه ۱ساله همون اقامت توریستیه؟

» اگر ملک خریداری شده به نام ٣ نفر باشه و هر سه نفر هم همسر و فرزند داشته باشند، همشون اقامت ترکیه می گیرند؟؟

» آیا باید یک ملک‌باقیمت ۲۵۰ هزار دلار خرید و یا امکان مثلاً خرید دو‌ملک ۱۲۵ هزار دلاری هم هست؟

» برای خرید خانه در ترکیه تا چه سقفی می شود وام دریافت کرد؟

» هزینه کشتی بسیار بزرگ و لوکس در ترکیه چقدر است؟

» پروسه خرید خانه در ترکیه حتما باید در دفترخانه انجام شود؟‌هزینه به عهده خریدار است یا فروشنده ؟

» با خرید خانه در ترکیه زیر ۲۵۰ هزار دلار چطوری میشه شهروندی گرفت راهی داره؟

» آیا فرزندان بالای ۱۸ سال با خرید ملک در ترکیه می توانند اقامت بگیرند؟

» پس از تایید اجازه اقامت چقدر باید برای گرفتن کارت اقامت صبر کنم؟

» هزینه های جانبی خرید ملک در ترکیه زیاده است؟ چه هزینه هایی کلا دارد؟

» امکان خرید اقساطی ملک در ترکیه وجود داره؟ اگه وجود داره شرایطش به چه صورته؟

» آیا ایرانیان در منطقه خاصی از استانبول خانه می خرند؟

» آیا مالکیت دائمی وموروثی است یا اجاره طویل المدت ؟

» آیا شرکت های سازنده در صورت خرید ملک نسبت به اجاره آن هم اقدام می کنند؟

» در اقامت توریستی دائم اجازه کار و افتتاح حساب بانکی وجود دارد؟

» شرايط و نحوه ازدواج اتباع خارجي در ترکيه؟

» خرید خانه در ترکیه به چه مبلغی شامل وام بانکی می شود؟

» به مدت دو سال ویزای توریستی در ترکیه دارم و مشغول به کار هستم با تغییر شرایط با چه نوع ویزایی می توانم در ترکیه بمانم. شرایط خرید ملک چیست؟

» هزینه عروسی و تولد و… در کشتی در استانبول چقدر است ؟

» میخواستم بدونم با ویزای توریستی ترکیه میشه مشغول ب کار شد؟ و امیدی ب اقمت داِئم هست یا خیر؟

» با اجاره ی خانه در استانبول میشه اقامت ۱ ساله یا بیشتر هم گرفت؟

» هزینه ها در استانبول از لحاظ کرایه اپارتمان و خوراک و پوشاک به مراتب از ایران ارزانتر؟

» آیا محدودیتی برای خرید ملک در ترکیه برای خارجیان وجوددارد؟

» این ویزای توریستی ترکیه رو میشه هر سال داشت ؟ یعنی هر سال سه ماه تو ترکیه بمونی بعد برگردی ایران؟

» بعدازدریافت مجوزهای لازم برای خرید چه اتفاقی میافتد؟

» نکات مهم در زمینه بیمه چیست؟

» چه هزینه های اضافی دررابطه با انتقال ملک به عهده خریدار است؟

» آیا می توانم در مدت زمانی بین مصاحبه و دریافت کارت اقامت ترکیه را ترک کنم؟

» من برای اجازه اقامت اقدام کرده ام، آیا در دوره ۹۰ روزه اقامت توریستی می توانم از ترکیه خارج شوم؟

» در مصاحبه از من مدارک بیشتری خواسته شده است. چه مدت برای ارائه مدارک وقت دارم

» آیا می توانم زمان مصاحبه‌ام را به دلخواه تعیین کنم؟

» آیا لازم است که کارت اقامتم همواره همراهم باشد؟

جهت خرید بسته از لینک زیر اقدام کنید:
بسته آموزشی ۰ تا ۱۰۰ مهاجرت
خرید بسته مهاجرت به ترکیه

در این بسته آموزشی چه چیزی آموزش داده خواهد شد؟

مهاجرت به ترکیه در نگاه اول

♦ شرایط عمومی زندگی در ترکیه
♦ اخذ اقامت و زندگی در ترکیه
♦ خرید ملک در ترکیه
♦ ثبت شرکت در ترکیه
♦ اخذ اقامت ترکیه از طریق پناهندگی
♦ اخذ اقامت ترکیه از طریق کار
♦ اخذ اقامت ترکیه از طریق تحصیل
♦ اخذ اقامت ترکیه از طریق ازدواج
♦ اخذ اقامت ترکیه از طریق تولد
♦ اخذ اقامت ترکیه برای افراد خاص
♦ نقاط منفی و مشکلات زندگی در ترکیه
♦ نقاط مثبت زندگی در ترکیه
♦ شهرهای مهم در ترکیه
♦ زندگی در ترکیه و سطح رضایت مردم از زندگی در ترکیه
♦ توصیه های مهم درباره زندگی در ترکیه

سوپرمارکت ها و قیمت اجناس اولیه زندگی در آن

♦ بهترین سوپرمارکت‌ها استانبول
♦ قیمت اجناس سوپرمارکتی

معرفی ۰ تا ۱۰۰ شهرهای ترکیه برای زندگی

♦ ازمیر
♦ استانبول
♦ آنتالیا
♦ آنکارا
♦ بورسا
♦ آدنا
♦ دنیزلی
♦ غازی عینتاب
♦ قونیه
♦ قیصریه (کایسری)
♦ مرسین

انواع اقامت ترکیه

♦ اقامت ترکیه و شرایط عمومی
♦ اقامت ترکیه از طریق کار
♦ اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری
♦ اقامت ترکیه از طریق ازدواج
♦ اقامت ترکیه از طریق تولد
♦ اقامت ترکیه از طریق پناهندگی
♦ اقامت ترکیه و ویزای توریستی ترکیه
♦ اقامت ترکیه و هزینه های زندگی در ترکیه
♦ اقامت ترکیه و شرایط اقامت و تابعیت
♦ پاسخ به سوالات متداول در زمینه اقامت ترکیه

اخذ اقامت ترکیه از طریق ازدواج

♦ چگونگی اخذ اقامت از طریق ازدواج
♦ نکات مهم قانونی به منظور ازدواج در ترکیه
♦ شرایط و مدارک ازدواج خارجیان در ترکیه
♦ مدارک لازم برای ثبت ازدواج در ترکیه

آموزش اخذ اقامت ترکیه از طریق کار

♦ اخذ اقامت ترکیه از طریق کار و شرایط عمومی آن
♦ اخذ اقامت ترکیه از طریق کار و نرخ بیکاری در این کشور
♦ اخذ اقامت ترکیه از طریق کار و ویزای کاری ترکیه
♦ اجازه کار موقت
♦ اجازه کار دائم
♦ اجازه کار با کارت فیروزه ای
♦ اخذ اقامت ترکیه از طریق کار و بررسی ویزای همراه
♦ اخذ اقامت ترکیه از طریق کار و مدارک مورد نیاز ویزای کار
♦ اخذ اقامت ترکیه از طریق کار و میزان حقوق در این کشور
♦ اخذ اقامت ترکیه از طریق کار و مشاغل مورد نیاز ترکیه
♦ اخذ اقامت ترکیه از طریق کار و نحوه کاریابی در این کشور
♦ اخذ اقامت ترکیه از طریق کار و مؤسسات معتبر کاریابی ترکیه

اخذ تابعیت ترکیه از طریق تولد

♦ مفهوم تابعت و اقامت
♦ اخذ اقامت در ترکیه از روش تولد
♦ مدارک لازم برای ثبت نام کودک و تقاضای اقامت در ترکیه
♦ نامگذاری کودک
♦ برگه مجوز اقامتگاه
♦ مزایای داشتن اقامت در ترکیه

تولد کودک در ترکیه

♦ شرایط تولد در ترکیه
♦ نام گذاری فرزند متولد شده در ترکیه
♦ ماده ۸ قانون تابعیت ترکیه برای فرزندان بدون تابعیت
♦ تابعیت مضاعف

خرید ملک در ترکیه و تمام نکات آن

♦ شرایط عمومی خرید خانه در ترکیه
♦ قوانین اخذ اقامت از طریق خرید آپارتمان در ترکیه
♦ خرید خانه ارزان در ترکیه
♦ اقامت ترکیه با اجاره خانه
♦ خرید ملک در ترکیه و واجدین شرایط خرید ملک
♦ مراحل خرید خانه در ترکیه
♦ قیمت خانه در ترکیه
♦ خرید ملک در ترکیه و وکیل امور ملک

شرایط خرید ملک در استانبول

♦ اقامت و پاسپورت ترکیه با خرید ملک در استانبول
♦ قیمت آپارتمان و خانه در استانبول
♦ هزینه خرید خانه در استانبول
♦ مزایای خرید ملک در استانبول
♦ معایب خرید ملک در استانبول
♦ استاندارد های سرمایه گذاری در ترکیه
♦ پاسخ به سوالات متداول در رابطه با خرید ملک در استانبول

سرمایه گذاری در ترکیه

♦ سرمایه گذاری در ترکیه و شرایط عمومی
♦ سرمایه گذاری در ترکیه و مزایا و معایب آن
♦ سرمایه گذاری در ترکیه و شاخص های اقتصادی تاثیر گذار
♦ تولید ناخالص داخلی
♦ مالیات
♦ سرمایه گذاری در ترکیه برای اخذ تابعیت
♦ سرمایه گذاری در ترکیه از طریق خرید ملک
♦ سرمایه گذاری در ترکیه از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی
♦ سرمایه گذاری در ترکیه از طریق اوراق قرضه دولتی، سهام و سپرده بانکی
♦ پاسخ به سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در ترکیه

شرایط اخذ پاسپورت ترکیه برای ایرانیان

♦ پاسپورت ترکیه و شرایط عمومی
♦ ارزش و اعتبار پاسپورت ترکیه
♦ شرایط گرفتن پاسپورت ترکیه
♦ پاسپورت ترکیه از طریق کار
♦ پاسپورت ترکیه از طریق تحصیل
♦ پاسپورت ترکیه از طریق سرمایه گذاری
♦ خرید ملک ارزان در ترکیه
♦ پاسپورت ترکیه از طریق تولد
♦ پاسپورت ترکیه از طریق ازدواج
♦ پاسپورت ترکیه از طریق پناهندگی
♦ پاسخ به سوالات متداول در زمینه پاسپورت ترکیه

ثبت شرکت در ترکیه

♦ شرایط عمومی ثبت شرکت در ترکیه
♦ اخذ اقامت ترکیه از طریق ثبت شرکت
♦ اجازه اقامت کوتاه مدت برای افراد خارجی
♦ فرم اولیه
♦ فرم تمدید اقامت
♦ اجازه اقامت طولانی مدت برای خارجی ها
♦ شاخص های اقتصادی تاثیرگذار در ترکیه
♦ ثبت شرکت در ترکیه و انواع شرکت
♦ شرکت سهامی (joint stock company)
♦ شرکت با مسولیت محدود (Limited Liability Company)
♦ هزینه ثبت شرکت در ترکیه
♦ ثبت شرکت در ترکیه و نقاط مثبت
♦ مراحل کامل ثبت شرکت در ترکیه
♦ ثبت شرکت در ترکیه
♦ طرح تجاری برای ثبت شرکت در ترکیه
♦ ثبت شرکت در ترکیه و نکات مهم نهایی
♦ پاسخ به سوالات متداول در زمینه ثبت شرکت در ترکیه

ویزای توریستی ترکیه و شرایط دریافت آن

♦ ویزای توریستی ترکیه و نگاهی بر صنعت گردشگری ترکیه
♦ ویزای توریستی ترکیه و شرایط عمومی
♦ ویزای توریستی ترکیه و مدارک مورد نیاز
♦ ویزای توریستی ترکیه و ریجکتی
♦ ویزای توریستی ترکیه و وقت سفارت ترکیه
♦ آدرس و تلفن و ایمیل سفارت ترکیه در تهران
♦ ویزای توریستی ترکیه و تمدید آن
♦ ویزای توریستی ترکیه به صورت تضمینی
♦ ویزای توریسیتی ترکیه با وثیقه یا بدون وثیقه
♦ ویزای توریستی ترکیه و نکات مهم
♦ پاسخ به سوالات متداول در زمینه ویزای توریستی ترکیه

آموزش نحوه ورود خودرو شخصی از ایران به ترکیه

♦ کاپوتاژ
♦ مدارک مورد نیاز جهت مراجعه به اداره گمرک برای دریافت کاپوتاژ
♦ مراجعه به کانون جهانگردی
♦ نحوه دریافت گواهینامه بین المللی
♦ دفترچه بین المللی ماشین
♦ هزینه ها
♦ نکات مهم برای ورود خودرو شخصی از ایران به ترکیه
♦ قدم به قدم مراحل کاپوتاژ
♦ لیست هزینه های کاپوتاژ خودرو

آموزش کامل اجاره خودرو در ترکیه

♦ اجاره خودرو در ترکیه به‌صرفه‌تر است یا کرایه تاکسی؟
♦ اجاره خودرو در ترکیه
♦ قدم اول تبدیل گواهینامه رانندگی به گواهینامه بین‌المللی
♦ صدور گواهینامه بین‌المللی
♦ مدارک لازم برای دریافت گواهینامه رانندگی بین المللی
♦ انتخاب شرکت اجاره خودرو در ترکیه
♦ مدارک لازم برای اجاره ماشین در ترکیه
♦ نحوه کرایه ماشین در ترکیه
♦ اجاره ماشین با راننده در ترکیه
♦ خودرو های در اختیار در ترکیه
♦ اجاره ون در ترکیه
♦ بیمه خودرو در ترکیه و شرایط استفاده از آن
♦ در صورت تصادف در ترکیه باید چه کار کنید؟
♦ وضعیت بنزین ماشین
♦ HGS یا عوارض اتوبان‌ها را چگونه پرداخت کنید؟
♦mini hasar sigortası یا بیمه خسارات جزیی چیست؟
♦ چه کسی می‌تواند پشت فرمان خودرو در ترکیه بنشیند؟
♦ اعتبار گواهینامه کدام کشورها مورد تایید ترکیه است؟
♦ خودروی دیزلی انتخاب کنم یا بنزینی؟
♦ دیپوزیت اجاره خودرو در ترکیه
♦ مبلغ ودیعه اجاره خودرو در ترکیه
♦ مسیریابی راحت با اپلیکیشن گوگل مپ
♦ خرید سیم کارت ترکیه جهت اپلیکیشن گوگل مپ
♦ قوانین راهنمایی و رانندگی در ترکیه
♦ زمان تحویل خودرو کرایه گرفته شده در ترکیه
♦ جدول قیمت کرایه انواع ماشین در ترکیه

آموزش خرید خودرو در ترکیه

♦ کاپوتاژ ماشین در ترکیه
♦ خرید ماشین قسطی در ترکیه
♦ مالیات ماشین در ترکیه
♦ قیمت خودرو در ترکیه
♦ مقایسه قیمت خودرو در ترکیه و ایران

کار و شرایط دریافت ویزای کاری ترکیه

♦ ویزای کار ترکیه و بررسی شرایط آن
♦ ویزای کار ترکیه و مقدمه ای بر آن
♦ ویزای کار ترکیه و شرایط عمومی آن
♦ ویزای کار ترکیه و انواع آن
♦ ویزای کار موقت ۱ ساله
♦ ویزای کار دائم
♦ ویزای کار مستقل
♦ ویزای کار فیروزه ای
♦ ویزای کار ویژه
♦ ویزای کار موقت ویژه
♦ ویزای کار ترکیه و مدارک مورد نیاز ویزای کار ترکیه
♦ ویزای کار ترکیه و بررسی ویزای همراه
♦ ویزای کار ترکیه و نرخ بیکاری در ترکیه
♦ ویزای کار ترکیه و میزان حقوق در ترکیه
♦ ویزای کار ترکیه و مشاغل مورد نیاز ترکیه در سال ۲۰۱۹
♦ ویزای کار ترکیه و نحوه کاریابی و مؤسسات کاریابی در ترکیه
♦ سایت های معتبر کاریابی کشور ترکیه
♦ سایت های معتبر کاریابی کوتاه مدت برای کارگران تابستانی در ترکیه
♦ ویزای کار ترکیه و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در ترکیه
♦ پاسخ به سوالات متداول در زمینه ویزای کار ترکیه

موسسات معتبر کاریابی در ترکیه

♦ شرایط کار در ترکیه برای ایرانیان
♦ موسسات معتبر کاریابی در ترکیه و نرخ بیکاری
♦ موسسات معتبر کاریابی در ترکیه و ویزای کاری در ترکیه
♦ موسسات معتبر کاریابی در ترکیه و بررسی ویزای همراه
♦ موسسات معتبر کاریابی در ترکیه و مدارک مورد نیاز آن
♦ موسسات معتبر کاریابی در ترکیه و میزان حقوق برای کار در ترکیه
♦ لیست مشاغل مورد نیاز ترکیه ۲۰۲۱
♦ موسسات معتبر و سایت های کاریابی در ترکیه
♦ موسسات معتبر کاریابی در ترکیه و وضعیت اقامت و تابعیت در ترکیه
♦ پاسخ به سوالات متداول در زمینه کاریابی در ترکیه

کارآفرینی در ترکیه

♦ کارآفرینی در ترکیه
♦ ثبت شرکت کارآفرینی در ترکیه

پناهندگی و مهاجرت قاچاقی به ترکیه

♦ پناهندگی و آثار آن
♦ روش های پناهندگی و خطرات
♦ خطرات و آسیب های پناهندگی
♦ درخواست پناهندگی در ترکیه
♦ مهاجرت قاچاقی به ترکیه

همه چیز درباره کد مالیاتی ترکیه

♦ کد مالیاتی یا کد ورگی ترکیه چیست؟
♦ دریافت کد مالیاتی ترکیه
♦ نحوه دریافت غیر حضوری کد مالیاتی ترکیه
♦ موارد استفاده از کد مالیاتی
♦ گم كردن يا فراموش كردن شماره مالياتي
♦ گم کردن کد مالیاتی ترکیه
♦ پاسخ به سوالات متداول در رابطه با کد مالیاتی

افتتاح حساب بانکی و آموزش آن

♦ چگونه در ترکیه یک حساب بانکی معتبر داشته باشیم؟
♦ آشنایی با بانک های کشور ترکیه
♦ چرا بهتر است برای افتتاح حساب بانکی در ترکیه , زراعت بانک را انتخاب کنید؟
♦ درباره زراعت بانک ترکیه
♦ ایش بانک ترکیه
♦ مزایای افتتاح حساب در زراعت بانک ترکیه
♦ چگونه در ترکیه یک حساب بانکی معتبر داشته باشیم؟
♦ باز کردن حساب بانکی در ترکیه
♦ افتتاح حساب در ترکیه برای اتباع خارجی
♦ اقدامات لازم برای افتتاح حساب اشخاص حقیقی
♦ مدارک مورد نیاز جهت افتتاح حساب بانکی در ترکیه
♦ اقدامات لازم برای افتتاح حساب بانکی اشخاص حقوقی یا شرکت‌ها
♦ مراحل افتتاح حساب در کشور ترکیه برای شرکت ها
♦ کد مالیاتی ترکیه
♦ نکاتی که جهت اخذ کد مالیاتی در ترکیه باید بدانید
♦ مدارک لازم جهت اخذ کد مالیاتی در ترکیه
♦ چه نوع حساب ارزی در ترکیه می توانید افتتاح کنید؟
♦ حساب سوییفت دار در ترکیه
♦ مزایای افتتاح حساب بانکی در ترکیه
♦ سوالات متداول افتتاح حساب در ترکیه

آموزش کامل و تصویری نحوه گرفتن راندوو

♦ آموزش رایگان نحوه گرفتن راندوو (مصاحبه) برای اقامت توریستی ترکیه
♦ مراحل پر کردن فرم راندوو اقامت ترکیه

سیم کارت ها در ترکیه

♦ راهنمای خرید سیم کارت در ترکیه
♦ شرکت های ارائه دهنده سیم کارت در ترکیه
♦ ترکسل | Turkcell
♦ ودافون | Vodafone
♦ ترک تلکام | Turk Telecom

رجیستر کردن گوشی در ترکیه

♦ قوانین ریجستری گوشی در ترکیه
♦ چه دستگاههایی را می توان ثبت کرد؟
♦ پروسه ی رجیستر کردن گوشی در ترکیه
♦ شماره ی IMEI گوشی
♦ دستگاه تلفن شما گم شده، دزدیده شده یا بدون رضایت تان از شما گرفته شده است؟
♦ آیا می توان حق رجیستری خود را در قبال پول یا رایگان به دیگران واگذار کرد؟
♦ خرید گوشی در ترکیه
♦ اطمینان از انجام رجیستری یک دستگاه
♦ رجیستری گوشی با کارت اقامت

دریافت بیمه درمانی در ترکیه

♦وضعیت بیمه در ترکیه چگونه است؟
♦روش اول: بیمه دولتی (SGK)
♦مراحل دریافت SGK در ترکیه
♦روش دوم : بیمه خصوصی
♦جدول نرخ انواع بیمه نامه در ترکیه جهت دریافت اقامت
♦چه درمان هایی تحت پوشش بیمه سلامت عمومی ترکیه قرار می گیرند؟
♦خدمات دندان پزشکی و پوشش بیمه در ترکیه
♦هزینه‌های بیمارستان و درمان در ترکیه چقدر است؟
♦بیمارستان‌های ترکیه
♦بیمه درمانی ترکیه چه مواردی را تحت پوشش قرار می‌دهد؟
♦مدارک و هزینه‌های لازم برای تهیه بیمه درمانی ترکیه چقدر است؟
♦بهترین و به صرفه‌ترین بیمه درمانی را کدام شرکت ارائه می‌دهد؟

تحصیل در ترکیه

♦شرایط تحصیل در ترکیه
♦تحصیل در ترکیه در مدارس
♦تحصیل در ترکیه در مقطع کارشناسی ارشد
♦تحصیل در ترکیه در مقطع دکتری
♦رشته های تحصیلی در ترکیه
♦تحصیل در ترکیه به همراه بورسیه تحصیلی
♦هزینه تحصیل در ترکیه
♦کار حین تحصیل در ترکیه
♦تحصیل در ترکیه و بررسی ویزای همراه
♦تحصیل در ترکیه و معرفی دانشگاه های برتر ترکیه
♦تحصیل در ترکیه و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی ترکیه
♦تحصیل در ترکیه و موقعیت کار پس از تحصیل
♦تحصیل در ترکیه و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل
♦پاسخ به سوالات متداول در زمینه تحصیل در ترکیه

ویزای تحصیلی ترکیه

♦شرایط مهاجرت تحصیلی به ترکیه
♦تحصیل زیر ۱۸ سال در ترکیه
♦مهاجرت تحصیلی به ترکیه در مقطع لیسانس
♦ویزای تحصیلی ترکیه و تحصیل در مقطع فوق لیسانس
♦ویزای تحصیلی ترکیه و تحصیل در مقطع دکترا
♦ویزای تحصیلی ترکیه به همراه بورس تحصیلی
♦ویزای تحصیلی ترکیه و هزینه های تحصیل و زندگی
♦ویزای تحصیلی ترکیه و معرفی دانشگاه های ترکیه
♦ویزای تحصیلی ترکیه و انواع آن
♦اقامت تحصیلی در ترکیه
♦ویزای تحصیلی ترکیه و مدارک و شرایط مورد نیاز برای اخذ آن
♦تمکن مالی برای اخذ ویزای تحصیلی ترکیه
♦ویزای تحصیلی ترکیه و اقامت همراه با خانواده

شرایط عمومی اخذ پذیرش از مدارس و دانشگاه های ترکیه

♦شرایط عمومی اخذ پذیرش از مدارس و دانشگاه های ترکیه
♦شرایط تحصیل در مدارس ترکیه
♦شرایط تحصیل در مقطع لیسانس
♦تحصیل در ترکیه، کارشناسی ارشد
♦تحصیل در مقطع دکتری
♦هزینه های زندگی در ترکیه
♦کار حین تحصیل در ترکیه
♦دانشگاه های ترکیه
♦مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت تحصیلی ترکیه
♦وضعیت اقامت و تابعیت پس از تحصیل در ترکیه

هزینه تحصیل و زندگی در ترکیه

♦هزینه های تحصیل و زندگی در کشور ترکیه
♦هزینه های عمومی در هر ترم
♦هزینه های سرگرمی و متفرقه در کشور ترکیه
♦پذیرش در دانشگاه های معتبر کشور ترکیه
♦شهریه ها ی سالانه برای رشته های آموزش عالی در مقطع کارشناسی
♦هزینه های شهریه در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا
♦کار ضمن تحصیل در ترکیه
♦اجازه کار (Calisma Izni)

آموزش اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه

♦شرایط عمومی اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه
♦اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه در مقطع کارشناسی
♦اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه در مقطع کارشناسی ارشد
♦اخذ بورسیه تحصیلی ترکیه در مقطع دکتری
♦اخذ بورسیه تحصیلی در ترکیه و مدارک مورد نیاز آن
♦انواع بورسیه های تحصیلی در ترکیه
♦بورسیه تحصیلی در دانشگاه های معتبر ترکیه
♦هزینه زندگی دانشجویی در ترکیه

تحصیل پزشکی در خارج از کشور

♦تحصیل پزشکی در خارج از کشور و شرایط عمومی
♦تحصیل پزشکی در خارج از کشور و شرایط ورود به رشته پزشکی
♦تحصیل پزشکی در خارج از کشور و دانشگاه‌ های پزشکی
♦تحصیل پزشکی در خارج از کشور و مدارک لازم برای پذیرش
♦تحصیل پزشکی در خارج از کشور و هزینه های تحصیل
♦تحصیل پزشکی در خارج از کشور و هزینه زندگی
♦تحصیل پزشکی در خارج از کشور و سایر رشته های پزشکی
♦داروسازی
♦دندان پزشکی
♦پرستاری
♦تحصیل پزشکی در خارج از کشور و دریافت ویزا
♦تحصیل پزشکی در خارج از کشور و کار پس از تحصیل
♦نکات مهم تحصیل در خارج از کشور
♦پاسخ به سوالات متداول در زمینه تحصیل پزشکی در خارج از کشور

شرایط تحصیل پزشکی در ترکیه

♦شرایط ورود به رشته پزشکی در ترکیه
♦آزمون پزشکی ترکیه
♦امتحان sat تركيه
♦مدارک لازم برای پذیرش در رشته پزشکی در ترکیه
♦دانشگاه پزشکی ترکیه
♦دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در ترکیه
♦مدرک پزشکی ترکیه در ایران
♦هزینه تحصیل پزشکی در ترکیه
♦تحصیل رایگان پزشکی در ترکیه
♦تحصیل در سایر رشته های علوم پزشکی در ترکیه
♦تحصیل داروسازی در ترکیه
♦تحصیل پرستاری در ترکیه
♦تحصیل دندانپزشکی در ترکیه
♦تحصیل تخصص پزشکی در ترکیه

تحصیل داروسازی در ترکیه

♦نظام آموزشی کشور ترکیه چگونه می باشد؟
♦شرایط تحصیل داروسازی در کشور ترکیه
♦مزایای تحصیل داروسازی در ترکیه
♦امکانات دانشگاهی و خوابگاهی‌‌ در کشور ترکیه
♦قیمت و هزینه های خوابگاه و تحصیل در کشور ترکیه
♦مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش در رشته داروسازی در ترکیه
♦لیست دانشگاهای کشور ترکیه مورد تایید وزارت بهداشت ایران
♦معرفی دانشگاهای معتبر ترکیه برای تحصیل داروسازی

تحصیل دکترا در ترکیه

♦آموزش عالی در ترکیه
♦مدارک لازم برای پذیرش در مقطع دکترا در ترکیه
♦برخی از برترین برنامه های مقطع دکترا در ترکیه
♦شرایط کار برای دانشجویان مقطع دکترا در ترکیه
♦هزینه اقامت و زندگی دانشجویان در ترکیه
♦ویزای دانشجویی ترکیه

تحصیل دندان پزشکی در ترکیه

♦آزمون یوس
♦طول دوره
♦دانشگاه های مورد تایید در کشور ترکیه

معرفی دانشگاه های ترکیه

♦شرایط تحصیل در ترکیه در مقاطع دانشگاهی
♦نحوه ثبت نام در دانشگاه ترکیه
♦شرایط ویزای دانشجویی ترکیه
♦رشته های محبوب در ترکیه
♦دانشگاه های برتر ترکیه
♦دانشگاه فنی خاورمیانه METU
♦دانشگاه بوگازیچی BOGAZIÇI ÜNIVERSITESI (471-480)
♦دانشگاه کوچ KOC UNIVERSITY (451-460)
♦دانشگاه سبانچی SABANCI UNIVERSITY (441-450)
♦بهترین دانشگاه های ترکیه برای پزشکی
♦هزینه زندگی دانشجویی در ترکیه
♦شهریه در ترکیه
♦آزمون های ورودی دانشگاه های ترکیه

İSTANBUL AYVANSARAY ÜNIVERSITES

♦شرایط تحصیل در دانشگاه آیوان سرای استانبول İSTANBUL AYVANSARAY ÜNIVERSITES
♦معرفی دانشگاه ایوان سارای استانبول İstanbul Ayvansaray Üniversitesi
♦رشته های تحصیلی در دانشگاه ایوان سارای استانبول İstanbul Ayvansaray Üniversitesi
♦شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه آیوان سرای استانبول İstanbul Ayvansaray Üniversitesi
♦شهریه دانشگاه ایوان سارای استانبول İstanbul Ayvansaray Üniversitesi
♦هزینه های زندگی دانشجویی در ترکیه
♦شرایط لازم برای اخذ ویزای تحصیلی ترکیه

KADIR HAS UNIVERSITY

♦شرایط تحصیل در دانشگاه کادیر هاس ترکیه KADIR HAS UNIVERSITY
♦معرفی دانشگاه کادیر هاس
♦رشته های تحصیلی در دانشگاه کادیر هاس
♦شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه کادیر هاس
♦مدارک مورد نیاز برای مقطع لیسانس
♦شهریه دانشگاه کادیر هاس
♦هزینه زندگی دانشجویی در ترکیه
♦شرایط لازم برای اخذ ویزای تحصیلی ترکیه
♦پاسخ به سوالات متداول در زمینه دانشگاه کادیر هاس

اقامت پس از تحصیل در ترکیه

♦تفاوت دانشگاه ها در ترکیه برای اقامت
♦ویزای کار بعد از تحصیل

راههای دریافت بسته آموزشی

شما می توانید در هنگام پرداخت مبلغ نحوه دریافت بسته آموزشی خود را به دو صورت پستی و یا دانلودی انتخاب نمائید.

مهاجرت به ترکیه

چنانچه سوال دیگری دارید در قسمت انتهای صفحه مطرح فرمائید، همکاران ما در اولین فرصت به شما پاسخ خواهند داد.


برای خرید بسته کلیک کنید

‫۲۸ دیدگاه ها

  1. با سلام. پس از آماده شدن پکیج مهاجرت به ترکیه (هفتم خرداد ۱۴۰۰) به شما از طریق واتساپ وارد شده پیام خواهیم داد. لطفا شماره واتساپ خود را ارسال فرمائید. تشکر فراوان

  1. روزتون بخیر. در کادر سبز رنگ جهت پیکج مهاجرت شماره واتساپ خودتون رو وارد بفرمائید، همکاران خدمتتون تماس میگیرن. تشکر فراوان

 1. سلام ببخشید یه سوال داشتم ،این پکیج برای کسایی که مبتدی هستند و هیچی از ترکیه نمیدونن کارایی داره؟یا نیازه یه سری اطلاعات رو بدونیم بعد این پکیج رو دریافت کنیم

 2. درود بر شما وقت بخیر
  من آموزش رو خریداری کردم اما بدلیل مشفله کاری نتونستم دانلود کنم دیشب که روی لینک کلیک کردم فایل موجود نبود لطفآ بررسی کنید. متشکرم
  در پناه حق سالم و تندرست باشید

 3. سلام ممنون از پکیج خوب و اموزندتون لطفا تخفیفتون رو تمدید کنید تا من و امثال من بتونیم ازش استفاده کنیم چون همون طور که قیمت بدون تخفیف رو دیدم خیلی برای من بالاست با اینکه بهترین پکیج مهاجرت ترکیه در رنج خودش هست با کلی فاصله+ پس لطف کنید و یک هفته تا ۱۰ روز یا تمدیدش کنید یا برای امثال من که تازه داریم به گروه خوب و فعالتون میپیوندیم یک احترام و تبعیضی قایل بشید ممنون از شما
  امیدوارم با کلماتم باعث ناراحتی شخصی نشده باشم اگر اینچنین بود عذرخواهی میکنم

 4. سلام عرض کردم
  میتوتم بپرسم برای کسانی که خارج از ایران هستند چگونه باید بسته شما رو بخرن؟ کارت بانکهای ایران رو نداریم راه دیگری هست بفرمایید.

 5. باسلام و ارز خسته تباشید بنده حقیقتا در سایتهای زیادی آموزش مهاجرت به ترکیه رو دیدم ولی متاسفانه هیچ کدوم کامل نبودند میشه به بنده کمک کنید که آیا دوره شما کاملترین هست؟ ممنون میشم به بنده ایمیل بزنیید باتشکر

 6. سلام بسته آموزشی به چه صورته؟ مثلا به صورت سی دی و اینها منظورمه. و این که توی این سایت ثبت نام نکردم میتونم این پکیج را خریداری کنم

  1. سلام.محتوای آموزشی در قالب فایل‌های ویدیویی و pdf هست.اگر مایل باشید به صورت سی دی هم براتون پست میشود

 7. سلام جناب اقا من تازه با سایت شما آشنا شدم دوستم معرفی کرده دیر رسیدم دیدم تخفیف خرید این دوره از بین رفته میشه لطف کنید دوباره تمدید کنید ؟

 8. سلام محتوای آموزشی با این همه سر فصل ویدئو هست آیا بخشی از محتوا ویدویو هست و بقیش به صورت متن و پی دی اف ؟لطفا کامل توضیح بدین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا